Gwarancja Zastąpienia Sprzętu na Następny Dzień Biznesowy
(ADCbit’s NBD Replacement Warranty)

ADCbit oferuje dodatkową opcjonalną gwarancję – gwarancja zastąpienia sprzętu na następny dzień biznesowy (Gwarancja NBD).

Gwarancja NBD jest dobra alternatywą dla kontraktów serwisowych oferowanych przez producentów sprzętu, pozwala na duże oszczędności każdego roku.

Gwarancja NBD jest optymalnym wyborem gdy wymagane jest fizyczne zastąpienie sprzętu w czasie następnego dnia biznesowego lecz update oprogramowania oraz wsparcie techniczne bezpośrednio od producenta nie jest wymagane.

W ramach kontraktu gwarancyjnego także świadczymy wsparcie techniczne dla sprzętu objętego kontraktem Gwarancji NBD.

W przypadku sprzętu wymagającego regularnych update’ów oprogramowania oraz wsparcia technicznego, świadczonego bezpośrednio przez producentów rekomendujemy pozostanie przy kontraktach serwisowych producentów sprzętu, dotyczy to typowo routerów core’owych, firewall’i oraz każdego sprzętu o krytycznie ważnym znaczeniu, który wymaga bezpośredniego wsparcia od producenta.

Dla każdego innego typu sprzętu, włącznie ze sprzętem nie wspieranym już przez producentów, Gwarancja NBD od naszej firmy jest optymalnym wyborem.

*Świadczenie gwarancji zastąpienia sprzętu w czasie następującego dnia biznesowego jest obecnie ograniczone do klientów z obszaru Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z nami aby przedyskutować wymagania odnośnie serwisów oraz aby otrzymać więcej informacji o różnych opcjach Gwarancji NBD dla danego typu sprzętu i lokalizacji.