Wypożyczenie Sprzętu

Gdy będą Państwo mieli krótkoterminowy projekt, wypożyczenie sprzętu Cisco na 1-6 miesięcy może być dobrym wyborem.

Jest wiele możliwych zastosowań wypożyczonego sprzętu takich jak konferencje, targi, koncerty lub inne wydarzenia, lab’y Cisco do testowania nowych projektów przed wdrożeniem, treningi zespołu na kopi sprzętu “produkcyjnego”, lub też szkolenia przed egzaminami na certyfikaty Cisco takie jak CCNA, CCNP, CCIE.

Dzięki rozsądnie niskim kosztom wypożyczenie sprzętu może być w krótkim okresie dobra alternatywą dla zakupu sprzętu. Dzięki wypożyczeniu oszczędzają Państwo czas potrzebny na rozpoczęcie procesu zakupowego oraz czas potrzebny na likwidację sprzętu po zakończeniu projektu.

W ramach tego programu oferujemy wypożyczenie refabrykowanych routerów, firewall’i, przełączników Cisco włącznie z niezbędnymi wkładkami optycznymi, modułami i okablowaniem, wszystko to za rozsądną cenę.
Prosimy o zapytanie o sprzęt jaki Państwo potrzebują, jesteśmy gotowi pomóc z wyborem sprzętu, więc gdy Państwo nie znają dokładnych numerów części (part numbers) prosimy o przesłanie wymagań sprzętowych, odpowiemy podając sugerowany dla danego zastosowania sprzęt.